ua en ru

В Австралії виявили новий вид гігантських динозаврів

В Австралії виявили новий вид гігантських динозаврів Фото:

Новий вид, який був виявлений в штаті Квінсленд, мешкав на Австралійському континенті 95-98 мільйонів років тому Більше читайте тут

Австралійські вчені заявили про відкриття нового виду гігантських травоїдних динозаврів – саваннозавров, які належали до виду титанозавров.

Відкриття дозволило припустити, що титанозавры, які з'явилися спочатку в Південній Америці, розповсюдилися по інших континентах в епоху "глобального потепління", приблизно 105 мільйонів років тому, повідомляє BBC.

Повідомляється, що новий вид, який був виявлений в штаті Квінсленд, мешкав на Австралійському континенті 95-98 мільйонів років тому. Вчені знайшли його останки ще в 2006 році. На думку дослідників, у висоту цей динозавр був приблизно з сучасного жирафа, а довжина його тіла становила близько 15 метрів.

Вчені вважають, що виявлення останків титанозавров в Австралії, свідчить про те, що ці динозаври були поширені по всій Землі. Їх поширення відбулося не раніше, ніж 105 мільйонів років тому, коли існував природний бар'єр між Південною Америкою та іншими континентами.

Нагадаємо, вченим вдалося виміряти температуру всередині блискавки.