Знай наших!: Дві українські команди увійшли в топ-25 конкурсу NASA

Субота 20 травня 2017 12:05
Дві українські команди увійшли в топ-25 конкурсу NASA
Фото: Освітньо-науковий проект Diversity (2017.spaceappschallenge.org)

Міжнародний конкурс Space Apps Challenge проводиться щорічно починаючи з 2012 року

Дві українські команди увійшли в ТОП-25 найбільш масштабного щорічного міжнародного хакатона NASA Space Apps Challenge 2017 в категорії Рeoples' Choice, повідомило Державне космічне агентство України на своїй сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що лідерами конкурсу NASA стала команда інженерів з Дніпра з освітньо-науковим проектом Diversity.

Відео: Освітньо-науковий проект Diversity для NASA (Youtube/Diversity Project)

"Мета проекту – підготовка нового покоління космічних дослідників і популяризація космосу. Команда Spacer запропонувала "земну" модель орбітальної станції, яка стане лабораторією для досліджень з імітацією умов космосу для всіх бажаючих", - йдеться в тексті повідомлення.

Також серед кращих Autonomous Smart Village - концепція розумного поселення, яку запропонували одеські школярі.

"Інтелектуальні системи управління в поєднанні з розгалуженою космічною інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси", - повідомляє агентство.

alt

Скріншот поста облікового запису Facebook.com/DKAUkraine

Держагентство закликає українців підтримати співвітчизників голосуванням.

Нагадаємо, міжнародний конкурс NASA Space Apps Challenge проводиться щорічно, починаючи з 2012 року, та збирає десятки тисяч студентів, інженерів, програмістів і інших фахівців по всьому світу, які протягом 48 годин вирішують завдання, запропоновані американським космічним відомством.

Україна приєдналася до хакатону NASA в 2016 році і відразу завоювала перемогу - приз глядацьких симпатій за розробку моделі ракетоплана MarsHopper для дослідження Марса.

Крім того, SpaceX збирається організовувати похорон в космосі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся