Літаюча пепероні: космонавти в умовах невагомості приготували піцу

STYLERНаука і техніка        04.12.2017 - 17:10
Кадр з відео (facebook.com/AstroKomrade)
Кадр з відео (facebook.com/AstroKomrade)

На Міжнародній космічній станції зробили кілька італійських страв

На Міжнародній космічній станції космонавти приготували піцу. Про це розповів один з учасників процесу - італійський астронавт Паоло Несполі на своїй сторінці в соцмережі Twitter, опублікувавши відповідне відео.

Напередодні на одній з конференцій Несполі зазначив, що дуже скучив за цією стравою. Мабуть, так космонавту прийшла в голову ідея поласувати піцою в невагомості.

На Міжнародну космічну станцію надіслали всі необхідні для приготування піци продукти, зокрема, сир, пепероні, помідори, оливки тощо. Страву запекли в спеціальній портативній печі.

Відео: Піца в космосі (YouTube/NASA Johnson)

Судячи з публікації на YouTube-каналі NASA Johnson, піцу приготували спеціально для ночі кіно.

До речі, NASA показало, як в невагомості крутиться спіннер.

У NASA показали, як крутиться спіннер в умовах невагомості. Відповідне відео опубліковане на каналі "NASA Johnson" в YouTube.

У ролику, яким поділилися в мережі, астронавти різними способами крутили іграшку-антистрес, а також самі крутилися навколо себе.

Раніше астронавт показав Землю під час виходу у відкритий космос.

Американський астронавт Рендольф Бресник показав нашу планету під час виходу у відкритий космос. Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Іноді під час #spacewalk вам просто потрібно вибрати момент, щоб насолодитися красою нашої планети Земля", – написав астронавт NASA.

Відеозапис був зроблений під час семигодинного перебування Бресника у відкритому космосі, коли астронавт встановлював нову камеру на роботизований рукав МКС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top