ua en ru

До Марса за 70 днів: NASA працює над надновим ракетним двигуном

До Марса за 70 днів: NASA працює над надновим ракетним двигуном Фото: NASA працює над наднових ракетним двигуном (mota.ru)

За словами вчених, революційний двигун не буде використовувати паливо

Вчені NASA розробляють ракетного двигуна, який дозволить швидко переміщуватися у космосі, не використовуючи при цьому паливо. Про це йдеться у науковій статті, опублікованій виданням Journal of Propulsion and Power.

Революційний двигун не буде використовувати паливо, а буде працювати завдяки генерації тягового зусилля (сила тяжіння, яка використовується для пересування об'єкта) за допомогою мікрохвиль, які будуть задіяні навколо конусоподібної мідної камери.

"Така розробка здається вкрай нереальною, адже вона порушує третій закон Ньютона - "Тіла діють один на одного з силами, спрямованими вздовж однієї прямої, рівними за модулем і протилежними за напрямом". Іншими словами, сила дії дорівнює силі протидії, як це, наприклад, відбувається при роботі реактивного двигуна. Тобто, коли гарячі гази викидаються із задньої частини літака при польоті, вони створюють силу виштовхування, яка переміщує літак вперед", - йдеться в дослідженні.

До Марса за 70 днів: NASA працює над надновим ракетним двигуном

Фото: Новий двигун (arc.aiaa.org)

Втім, описаний NASA двигун повинен працювати за іншим принципом: його тягове тяжіння створюється завдяки впливу фотонів на стіни мідних пластів. Вчені пояснили, що такий рух можна порівняти з тим, якби людина рухав автомобіль вперед з допомогою ударів по лобовому склу.

Відзначається, що ракета з таким двигуном зможе долетіти до Марса всього за 70 днів.

До речі, NASA влаштувало пожежа на орбіті.