Медики звинуватили бабусь в тому, що вони розкормлюють онуків

Четвер 18 травня 2017 22:49
Медики звинуватили бабусь в тому, що вони розкормлюють онуків
Фото: Бабусі (pixabay.com/ru/users/eklisgirbuh)

Школярі емігрантів рідше страждають ожирінням

Китайські вчені звинуватили бабусь в тому, що ті занадто багато годують своїх онуків. А це в свою чергу негативно впливає на здоров'я дітей, в буквальному змушуючи набирати зайві кілограми. Про це повідомляють в статті, опублікованій в журналі PLoS One.

"Боротьба з дитячим ожирінням повинна включати в себе і обмеження з продажу їжі в околицях шкіл, і заходи по навчанню бабусь і дідусів азам правильного харчування, і підвищення рівня фізичної активності учнів під час їх перебування в школі. Людям, мігруючих з інших міст, в свою чергу, потрібно допомагати займатися спортом", - заявила Бай Чи.

Після того, як учені вивчили послідовність ожиріння серед школярів з сімей різного походження, рівня достатку та освіти, вони обпатили увагу на незвичайну річ - школярі з сімей мігрантів, які переїхали з глибинки в Гуанчжоу разом з батьками, набагато рідше страждали від ожиріння, ніж їх однолітки з числа корінних жителів міста.

Бабусі і дідусі, в свою чергу, пишаються своїми онуками і дуже часто загодовують їх з-за поширеного в КНР уявлення про те, що зайва вага є ознакою багатства і щасливого життя. Багато батьки розповідали вченим, що їх діти поправлялися під час канікул, коли жили у бабусь і дідусів, і худнули після повернення в школу.

Також у Китаї діти поправляютмся в школі, так як найбільше уваги приділяється точним наукам, а фізкультура стоїть на останньому місці.

До речі, в Івано-Франківській області бабуся через багато років розлуки розшукала свого онука.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся