Названі 5 розумних тварин, яких часто недооцінюють

STYLERНаука і техніка        17.07.2017 - 22:25
Фото: Слони (pixabay.com/photoliver)
Фото: Слони (pixabay.com/photoliver)

З'ясувалося, що слони усвідомлюють своє існування

Вчені розповіли про п'ять тварин, які відрізняються розумом і мають ряд цікавих навичок. У топ-5 увійшли ворони, білки, свині, восьминоги та слони. Про це повідомляє видання Tech Times.

Дослідники шведського Університету Лунда виявили, що ворони можуть планувати майбутнє. Під час тестування ці істоти зробили певний вибір, який вказував, що птахи можуть планувати майбутнє поза їх безпосереднього бачення сенсорного контексту. Також ці тварини здатні до самоконтролю.

Білки увійшли в список розумників завдяки своїй здатності пам'ятати місцезнаходження тисяч горіхів, які вони ховають в деревах. Також вони володіють здатністю обманювати ворогів, прикидаючись, ніби ховають горіхи, хоча насправді їх видобуток перебуває в іншому місці.

Свині, як з'ясували вчені, здатні вивчити концепцію дзеркальних відображень всього за кілька годин у віці шести тижнів. Вони також можуть виявляти емпатію, розуміти емоції, вирішувати головоломки, вивчати просту мову символів і навіть мати кращих друзів.

Восьминоги виявилися настільки розумні, що деяким стає моторошно. Крім того, що вони можуть фізично маніпулювати своїми м'якими тілами, щоб відкрити банки, у них дуже розвинений інтелект. Також восьминоги здатні фактично переписувати свою ДНК, щоб адаптуватися до навколишнього середовища.

Слони також здивували вчених. Раніше було відомо, що їх мізки є найбільшими серед наземних тварин, а мозкова кора слонів має стільки ж нейронів, скільки і мозок людини. З'ясувалося, що ці створіння усвідомлюють власне існування та можуть розпізнавати себе в дзеркалах. Вони є соціальними тваринами, які можуть спілкуватися один з одним з використанням сейсмічних сигналів.

До речі, фотограф відобразив рідкісну породу білого тигра крупним планом.

Теги: тварини
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся