Презентація Apple в жовтні: в мережу просочилися дані про новинки

STYLERНаука і техніка        25.10.2016 - 17:56
Фото: Новий Macbook предстявят в жовтні (appleinsider.ru)
Фото: Новий Macbook предстявят в жовтні (appleinsider.ru)

Найбільш очікуваною новинкою на презентації Apple є MacBook Pro

У четвер Купертіно відбудеться чергова презентація Apple. Жовтень поточного року чекали з нетерпінням шанувальники MacBook. За чутками, саме оновлені ноутбуки стануть головною "фішкою" майбутньої презентації. Ймовірно,що команда Тіма Кука представить ще кілька новинок.

Презентація Аpple в жовтні: які сюрпризи очікують користувачів MacBook

Інформація про передбачувані характеристики нової версії MacBook з'явилася в мережі задовго до презентації.

OLED-панель

Ще навесні експерти і аналітики заговорили про те, що новий ноутбук буде оснащений сенсорним OLED-панеллю на клавіатурі. Вона повністю замінить клавіші F1-F12. Залежно від використовуваних програм на панелі будуть розташовуватися різні допоміжні кнопки, клавіші швидкого дії, функціональні підказки.

OLED-дисплей над клавіатурою MacBook

Фото: OLED-дисплей над клавіатурою MacBook (iapplenews.ru)

Кнопка живлення зі сканером Touch ID

Кнопка включення також стане сенсорної і буде розміщена в правій частині OLED-дисплея ноутбука. Додаткову безпеку від несанкціонованого доступу забезпечить вбудований сканер відбитка пальця користувача. За аналогією з кнопкою Home в iPhone, буде відбуватися одночасне включення пристрою і процес авторизації.

Сенсорна кнопка живлення зі сканером відбитківФото: Сенсорна кнопка живлення зі сканером відбитків (iphones.ru)

Використання порту USB-C і відмова від стандартного роз'єму 3,5 мм

З великою часткою ймовірності на презентації Apple в жовтні 2016 користувачів чекає сюрприз у вигляді відмови від порту MagSafe для підключення зарядного пристрою. За чутками, він може бути замінений на чотири порти USB-C. Також цілком імовірно, що в оновленій версії MacBook буде відсутня аудіороз'єм 3,5 мм, а замість нього встановлять Lightning-порт. Крім цього, в новому ноутбуці Apple може не бути слота для SD-карт і HDMI-роз'єму.

Потужний процесор і покращена графіка

Очікується, що в MacBook Pro буде встановлений процесор сьомого покоління Intel Kaby Lake. Він на 12% підвищить продуктивність ноутбука і на 19% прискорить швидкодію по обробці веб-контенту. За інформацією інсайдерів, у 15-ти дюймовому MacBook буде використаний графічний чіп AMD (Polaris), що також дозволить збільшити продуктивність.

Зміни в дизайні

Можливо, на презентації Apple в жовтні будуть представлені кілька нових відтінків ноутбука MacBook Pro, клавіатура з механізмом "метелик" також буде доопрацьована.

Кольору ноутбука Apple

Фото: Кольори ноутбука Apple (lifehacker.ru)

Презентація Apple (жовтень): чого ще очікувати фанатам "яблучних" гаджетів

Експерти утвержадают, що на заході 27 жовтня в Купертіно будуть презентовані лише оновлені 13 і 15 дюймові Макбука. Від 11-ти дюймової версії Apple можливо відмовиться.

Деякі інсайдери заявляють, що на презентації користувачі зможуть побачити оновлену модифікацію MacBook Air в новому корпусі з потужним процесором. Відмова від роз'єму 3,5 мм і порт USB-C дозволять зробити гаджет ще більш тонким.

iMac також можуть отримати кілька оновленьФото: iMac також можуть отримати кілька оновлень (lifehacker.ru)

Конкретної інформації про оновлення стаціонарних комп'ютерів Apple немає, але ходять чутки, що iMac також може отримати більш потужний процесор. клавіатура десктопного комп'ютера, як і в MacBook Pro, можливо, буде оснащена OLED-панеллю.

Теги: Apple, MacBook
On Top