ua en ru

Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!

Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори! Фото: Samsung QLED TV

Від флагманської лінійки телевізорів QLED TV споживачі отримають спрощений доступ до контенту і зможуть витрачати більше часу на речі, які їм дійсно подобаються

Samsung Electronics, провідний світовий виробник телевізорів протягом 12 років поспіль, крім флагманської лінійки телевізорів QLED TV також представив лінійку аудіо-відео пристроїв. Презентація відбулася на заході First Look в будівлі Американської фондової біржі (AMEX) на Манхеттені.

Флагманська лінійка вразила гостей заходу неймовірною якістю зображення, покращуваним перенесенням кольорів і контрастністю. Це було помітно в найскладніших режимах роботи, у тому числі - під час перегляду спортивних матчів, фільмів і ігор.

Про ключові переваги нової лінійки для споживачів розповіли керівники Samsung і президент напрямки дисплеїв Йонгхі Хан. "Пристрої QLED TV створені для повного занурення в події і отримання справжнього задоволення від перегляду для користувачів у всьому світі. Телевізори легко налаштувати, при цьому вони дарують найкращі враження від знайомства з контентом", – розповів президент напрямку дисплеїв Samsung Electronics Йонгхі Хан.

На презентації також виступили Віце-президент Xbox Майк Ніколс і президент і головний виконавчий директор The New York Times Company Марк Томпсон, які поділилися своїми планами про партнерство з Samsung.

Разом з Xbox планує створення екосистеми ігрового контенту, а спільно з командою The New York Times – створювати контент для нового режиму Ambient Mode QLED TV. Режим Ambient Mode дозволяє навіть вимкнений пристрій перетворити в просунутий функціональний екран з можливістю розміщення на ньому гарних пейзажів або особистих фотографій, відтворення фонової музики або злиття за кольором зі стіною.

Що ще цікавого в лінійці QLED TV:

Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!Samsung QLED TV 2018: нове уявлення про телевізори!

Фото: Samsung QLED TV

Новий 5-метровий (в комплекті) або 15-метровий (буде продаватися окремо) кабель One Invisible Connection, який вперше в індустрії об'єднує шнури живлення і передачі даних в одному рішенні. Тепер телевізор можна розміщувати в будь-якому місці без надлишку проводів на підлозі і стінах.

Швидка і легка настройка платформи Samsung Smart TV 2018, яка виконується за допомогою програми SmartThings на будь-якому смартфоні. Крім того, SmartThings об'єднує в собі функції управління телевізором, передачі контенту з мобільного пристрою на телевізор і взаємодії з іншими "розумними" пристроями Samsung.

З вражаючим дизайном і інтелектуальними функціями телевізорів QLED TV нового покоління українці зможуть познайомитися вже в травні.

За більш детальною інформацією ви можете ознайомитися за посиланням.