Первісні люди виявилися набагато молодшими, ніж вважалося раніше

Первісні люди виявилися набагато молодшими, ніж вважалося раніше
Фото: Печера (unsplash.com/Daniel Burka)

Анатомія Homo naledi багато в чому нагадує будову сучасних людей

Вчені з південноафриканського університету Вітца довели, що первісні люди з'явилися на Землі не три мільйони років тому, а набагато пізніше. Про це повідомляє BBC.

Дослідники довели цей факт, вивчивши 15 скелетів виду Homo naledi, які були виявлені в підземній печерній системі Південної Африки. Homo naledi вважаються першими представниками роду людей, вперше їх останки виявили в 2013 році.

alt

Фото: Скелет Homo naledi (bbc.com/russian/JOHN HAWKS)

Їх анатомія багато в чому нагадує будову сучасних людей, але окремі ознаки відповідають людям, які жили близько двох мільйонів років тому, або навіть більше.

Виявилося, дані про те, що Homo naledi мешкали на землі три мільйони років тому - помилкові, завдяки новим дослідженням вчені дізналися, що їм лише від 200 до 300 тис. років.

"Вони виглядають як первісні люди - Homo. Схожі на ранніх Homo erectus або Homo habilis", - розповів професор Джон Хокс з університету Вісконсіна.

Нові дані про вік кісток ставлять Homo naledi нарівні з Homo Sapiens.

Нагадаємо, вчений довів, що Бог існує.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся