ru ua

Топ-3 космічні катастрофи: вчені назвали, що може знищити Землю

Топ-3 космічні катастрофи: вчені назвали, що може знищити Землю Фото: Земля (pixabay.com/ru/users/ColiN00B)

Вчені визначили головні небезпеки для нашої планети

Вчені з Великобританії назвали найбільш небезпечні для людства космічні катастрофи. На першому місці за "агресивності" - Сонце, а зокрема загроза, що виходить від світила. За словами британських фахівців, виходячи з того, що Сонце забезпечує добробут Землі, будь-які зміни на ньому можуть позначитися не в кращу сторону для людства.

На другому місці цього рейтингу - галактика Андромеда, яка може поглинути Чумацький Шлях як мінімум через п'ять мільярдів років. З приводу цієї небезпеки вже неодноразово говорили не тільки британські, але і вчені з США.

На третьому місці "агресивного" рейтингу – чорні діри, оскільки викинутий однієї з них потік плазми в бік нашої планети здатний повністю її спопелити. При цьому, за словамспециалистов, чим більше чорна діра, тим вона несе велику небезпеку для Землі.

Четверте місце займають зірки, які рухаються в бік нашої планети. Британські фахівці говорять про те, що коли ці зірки наблизяться до Землі через сотні мільйонів років, вони роздеруть її своєю гравітацією.

На п'ятому місці знаходяться астероїди, які вже знищили динозаврів і незабаром можуть знищити людей.

Як раніше писав Styler, Ілон Маск презентував карту майбутніх тунелів для транспорту.