Вчені відкрили новий вид тиранозаврів

П'ятниця 31 березня 2017 08:32
Вчені відкрили новий вид тиранозаврів
Фото: Тиранозаври

Тварина досягала у висоту 2, 2 метри, в довжину - дев'ять метрів

Австралійські і американські вчені відкрили новий вид тиранозаврів, і дали йому назву Daspletosaurus horneri. Про це повідомляється в журналі Scientific Reports.

Палеонтологи знайшли кістки тварини в США, в штаті Монтана. За словами фахівців, у висоту динозавр досягав 2,2 метра, в довжину — дев'ять метрів.

Передня частина голови Daspletosaurus horneri була покрита захисним шаром з плоских лусок з високою тактильною чутливістю. Ймовірно, цей захист і чутливість допомагали Daspletosaurus horneri ідентифікувати жертву і захоплювати здобич. Морда у цих динозаврів нагадувала морду сучасних крокодилів.

Палеонтологи повідомляють, що Daspletosaurus horneri жили в пізньому крейдяному періоді (близько 66-100 мільйонів років тому).

Зазначимо, що тираннозаври є одним з родів динозаврів. Ці потужні хижі тварини мешкали на території сучасної Північної Америки.

До речі, археологи виявили в Єгипті незвичайну мумію.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся