ua en ru

Вчені показали Антарктику зі спини горбатого кита

Вчені показали Антарктику зі спини горбатого кита Фото: Кит (pixabay.com/ru/users/Unsplash)

Відеокамери кріпилися до спинах тварин і працювали від 24 до 48 годин

Вчені зняли дивовижне по красі відео у водах Південного океану, встановивши камеру на спині кита. Вони зробили це, щоб розгадати таємниці, пов'язані з життям цих тварин в Антарктиці.

"Це дозволило зібрати інформацію про те, коли і як кити їдять, дізнатися про їх соціального життя, навіть про те, з якою силою вони повинні дути і таким чином розчищати лід, щоб дихати. Нам вдалося показати, що істотну частину дня кити проводять за відпочинком і спілкуванням, а харчуються в основному ввечері і вночі", – заявив професор Орегонського державного університету Арі Фридлэндер.

Відео з YouTube/World Wildlife Fund

Незвичайний експеримент дозволив зібрати інформацію про соціального життя китів, про те, коли і як вони їдять, і навіть про те, з якою силою вони повинні дути, розчищаючи лід, щоб дихати. За словами дослідників, отримані дані дозволяють їм краще забезпечити збереження районів годувань китів.

Виявилося, що істотну частину дня кити проводять за відпочинком і спілкуванням. Ось харчуються ці тварини в основному ввечері і вночі.

Відеокамери встановлювалися на спинах морських гігантів за допомогою спеціальних присосок і працювали від 24 до 48 годин

Нагадаємо, що в мережі опублікували зачаровує відео з дна Антарктики.