Вчені передбачають кінець ери смартфонів

Вчені передбачають кінець ери смартфонів
Фото: Смартфон (pixabay.com)

На Землі закінчуються ресурси для їхнього виробництва

Американські вчені з Делаверського університету провели аналіз ринку смартфонів і вирішили, що незабаром попит на смартфони перевищить пропозицію, а на Землі закінчаться ресурси для їхнього виробництва. Про це інформує Express.

Це пов'язано з відсутністю ключових компонентів, необхідних для створення смартфонів, ноутбуків, електромобілів і подібної техніки.

Звернення до "зелених" технологій вважається єдиним майбутнім планети, однак багато корисних копалин, необхідних для ноутбуків та іншої техніки, відволікають від розробки екологічно чистих технологій.

"Існують договори щодо зміни клімату, біорізноманіття, мігруючих видів і навіть поводження з відходами органічних хімікатів, але немає ніякого міжнародного механізму для регулювання координації поставок мінеральних речовин", - каже дослідник Салем Алі.

Крім того, експерти звертають увагу на те, що до 2030 року населення досягне 8,5 млрд осіб. Тому фактор нестачі сировини є доволі гострим.

Нагадаємо, що Ілон Маск показав автомобіль Tesla в інноваційному тунелі для об'їзду заторів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся