Вчені повідомили, коли розкажуть про наявність життя на відкритих NASA планетах

Вчені повідомили, коли розкажуть про наявність життя на відкритих NASA планетах
Фото: Чумацький шлях

В даний момент про політ на планети мова не йде

Вчені повідомили, що планетах, які відкрило NASa, найближчим часом будуть досліджувати тільки наявність води. В даний момент туди немає можливості долетіти, щоб перевірити це, пише видання Gazeta.ua.

Вчений Анатолій Казанцев вважає, що відкриття астрономів важливо тим, що одночасно виявлено кілька планет, придатних для життя по температурі.

 

"Це відкриття важливо тим, що одночасно виявили кілька планет придатних по температурі в житті. В цьому унікальність системи. Можна спостерігати за однією планетою, а вивчати всі одразу, тому що вони однакові. Поки мова йде лише про те, що там може бути вода, якщо там немає якихось розумних істот, які подали радіосигнали життя, то з Землі нам цього не виявити. При сучасних технологіях, люди зможуть долетіти туди не менш, ніж за сотні років, якщо людство максимально розвиватися. Зараз про політ в ту систему не обговорюють", - розповів учений.

Як раніше повідомлялося, журналіст висміяв новину про нових планетах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся