ua en ru

Вчені розповіли про "віагру" для мозку

17:56 24.01.2017 Вт
1 мин
У дослідженні брали участь 29 гетеросексуальних чоловіків
Вчені розповіли про "віагру" для мозку Фото: Поцілунок

Британські в ченые виявили "віагру для мозку". На їхню думку, таку функцію має "гормон поцілунків" кисспептин, відкритий в 1999 році.

За даними дослідників, кисспептин виробляється організмом і стимулює вироблення речовин, пов'язаних з розмноженням.

Дослідження проводили на 29 гетеросексуальних молодих чоловіків.

Виявилося, що ін'єкції кисспептина підсилюють реакцію мозку на сексуальні і романтичні фотографії пар. Після ін'єкції МРТ показала зростання активності в областях мозку, зазвичай активізуються сексуальним збудженням і романтичним настроєм. При цьому на нейтральні зображення реакція не змінилася.

На думку фахівців, кисспептин може грати роль у стимуляції деяких емоцій і реакцій, що призводять до сексу і відтворення потомства, і розраховують на те, що його можна буде використовувати для лікування психоемоційних розладів.

У майбутньому таке дослідження планують провести і на жінках.

Як раніше писав Styler, британські вчені вирішили створити вакцину від фейків.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: