ua en ru

Український браслет для моніторингу емоцій зібрав $100 тис. на Kickstarter

Український браслет для моніторингу емоцій зібрав $100 тис. на Kickstarter Фото: Браслет для моніторингу емоцій (ain.ua)

Українська команда розробила гаджет, який вміє оцінювати психічний стан за даними кардіограми

Українська команда Planexta за сім днів до кінця кампанії зібрала на Kickstarter $100 тис. на розумний браслет Ѕепсе, який вміє змінювати психічний стан людини протягом дня на підставі даних електрокардіограми.

Як пише видання AIN.UA, зараз добовий ріст суми часом досягає $11 тис.

Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва - зараз йдуть переговори з декількома фабриками в Китаї.

"Ми провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця - це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань, предикторів захворювань і психо-емоційного стану людини", - розповів засновник компанії Євген Найштетик.

За його словами, вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи, і використовуючи математичні методи, аналізувати загальний стан людини.

В компанії називають Sence "найточнішим у світі фітнес-трекером", оскільки він може показувати, радіє чи сумує користувач, напружений або розслаблений, виспався чи ні.

До речі, українці створили унікальний чохол-спалах для iPhone.