ua en ru

В Україну йде магнітна буря: названі дати

В Україну йде магнітна буря: названі дати Колаж (РБК-Україна)

Реагують на зміни погоди дві групи людей

В україну йде сильна магнітна буря, яка триватиме п'ять днів. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Метеозависимые люди відчують її вже 2 червня 2018 року. Вплив Сонця також буде відчутно 3 червня.

"Реагують на зміни погоди дві групи людей. Це літні люди, у яких вже є хронічні захворювання серцево-судинної системи (гіпертонія, ішемічна хвороба серця, атеросклероз. Більш молода група людей з так званої дистонією. Ломить суглоби у людей з хронічними захворюваннями суглобів: з артрозами, з артритами, так, вони реагують на дощову погоду, на переміну погоди. Але це протягом хронічного захворювання суглобів, а не метеозалежність", – розповіла лікар-терапевт Марина Крапивнер.

За словами медика, здоровим людям магнітні бурі зовсім не страшні. Страждають від них пенсіонери та люди з хронічними захворюваннями.

Регулярний прийом ліків, режим сну, відмова від алкоголю і переїдання – все це допоможе знизити негативні прояви. також рекомендується перебувати в гарному настрої.

Читайте також, як народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям про погоду на четвер, 24 травня. За її інформацією, в більшості областей нашої країни пройдуть опади з грозами.

День Києва 2018: куди піти