ua en ru

Зафіксовано рекордну кількість відвідувачів ВКонтакте в Україні

Зафіксовано рекордну кількість відвідувачів ВКонтакте в Україні Фото: ВКонтакте

Соцмережу за добу відвідали 15 мільйонів українців

Кількість користувачів соціальної мережі ВКонтаке в Україні досягла позначки 15 мільйонів за добу.

Про новий рекорд повідомив прес-секретар ВКонтакте Влад Леготкін, посилаючись на дані Liveinternet за грудень 2016 і січень 2017 року.

"Окремі мас-медіа цілий рік лякали заголовками, ніби VK втрачає популярність в Україні. Однак за останній рік ми виросли ще на один мільйон, а в січні впевнено підвищуємо рекордну позначку", - сказав він.

За даними Леготкіна, в січні 2014 року середньодобове кількість унікальних відвідувачів ВКонтакте з України було на рівні 12 мільйонів. З кожним роком ця цифра регулярно збільшувалася на один мільйон.

Він також зазначив, що весь попередній рік став дуже важливим і насиченим для ВКонтакте.

"Ми повністю перейшли на новий дизайн в настільній версії сайту, представили розумну стрічку новин, що враховує інтереси людини, додали можливість відправки голосових повідомлень, запустили тестування стримінгової платформи для ігрових трансляцій, а також представили експериментальний фотододаток Vinci, використовує можливості нейронних мереж, і мобільний додаток для прямих трансляцій VK Live, який скоро з'явиться на Android і вже доступний для пристроїв на iOS", - розповів він

Українська команда ВКонтакте 2016 року підтримала соціальну ініціативу щодо популяризації читання книг українською мовою #bookchallenge_ua і екологічну акцію let's do it, Ukraine!. Спільно з Всесвітнім фондом природи WWF організувала прямий ефір на честь Години Землі, представила переклад сайту русинською мовою й галицькою говіркою, в якості ментора взяла участь у масштабному українському хакатоні Media Hack Weekend. У жовтні 2016 року ВКонтакте виповнилося десять років.

До речі, київський програміст зумів заховати настирливі пости зі стрічки новин.