ru ua

З елементами еротики: виплив цікавий факт про Собчак

З елементами еротики: виплив цікавий факт про Собчак Ксенія Собчак (фото: РБК-Україна)

Передбачуваний коханець дав Ксенії епізодичну роль у новому сезоні свого серіалу

Скандальну телеведучу Ксенію Собчак, що зробила нещодавно інтимне зізнання, і її чоловіка актора Максима Віторгана ЗМІ звинувачують в тому, що їх "розлучення" всього лише піар-хід для підігріву інтересу до їх персон.

Тепер же стало відомо, що Ксенія зніметься у серіалі "Содержанки" з елементами еротики і трилера її можливого коханця Костянтина Богомолова, з яким нещодавно Собчак провела романтичний вікенд в Парижі.

Підозру викликали також такі факти, як недавній вихід власного шоу Ксенії на YouTube, до якого вона хоче підігріти інтерес. Також стало відомо, що ведуча збільшила свої гонорари за рекламу і корпоративи.

З елементами еротики: виплив цікавий факт про Собчак

Ксенія Собчак і Костянтин Богомолов (фото: росСМИ)

Можливому коханцю Ксенії режисеру Костянтину Богомолову скандал з "розлученням" Собчак вигідний для просування його 8-серійного серіалу в якому в головній ролі зніметься його колишня дружина актриса Дар'я Мороз, а Ксенії дістанеться епізодична роль редактора модного журналу.

Нагадаємо, після інтерв'ю Собчак, в якому вона розповіла про труднощі в шлюбі з Максимом Віторганом, згадавши те, що вони назавжди залишаться рідними і близькими людьми, свою думку висловив і чоловік Ксенії.

Віторган заявив, що не хоче розголошувати справи своєї сім'ї, і його близькі люди не ходять по телепрограмам і не роблять заяв. Тим самим актор викреслив Ксенію зі списку "близьких людей".