ru ua

"Люмпени, що з них взяти?": російський блогер заявила, що розлучення Шнурова – обман

"Люмпени, що з них взяти?": російський блогер заявила, що розлучення Шнурова – обман Фото: Матильда і Сергій Шнуровы (instagram.com/shnurovs)

Лена Міро зробила публікацію в соцмережі з приводу розлучення відомого музиканта

Скандальний російський блогер Лена Міро зробила у своєму блозі в Живому Журналі публікацію, де поміркувала про відносини лідера угрупування "Ленінград" Сергія Шнурова і Матильди. Вона вважає, що їх розставання є обманом, а зробили вони це для того, щоб пропіаритися в медійному просторі.

"Як я вже говорила, розлучення Сергія Шнурова та його дружини - чистої води розвод, щоб хоч якось засвітитися в новинах і медійному просторі", - повідомила Лена.

Також блогер назвала Шнурових люмпенами і сім'єю алкоголіків.

"Ви знаєте, як живуть алкоголіки? На жаль, вони не лише п'ють горілку, але і ведуть абсолютно непристойне життя. Де алкоголь - там і бруд. У п'яному сенсі, я не жартую. Запах в будинку алкоголіка специфічний. Протухла закуска, сморід блювотних мас і нечистих тіл. Душ прийняти немає сил", - висловилася Міро.

"Люмпени, що з них взяти?": російський блогер заявила, що розлучення Шнурова – обманФото: Сергій Шнуров і Матильда (instagram.com/mshnurova)

З приводу розлучення Лена повідомила, що за версією близького друга сім'ї Шнурових, причина розлучення – у зраді Матильди. "Шнурів – джентльмен. Як і будь-який інший маргінал, він пробачив дружину за зраду, але вона увійшла в раж, гуляти не припинила, а навпаки стала і сама пропадати під чужою ковдрою. Там, де п'янки-гулянки, там рано чи пізно обов'язково почнуться безладні статеві зносини. Все це нібито і стало причиною розлучення", - написала російський блогер.

Також Лена Міро не могла не висловитися з приводу самої пари: "Люмпени, що з них взяти? Живуть, як клопи в нечистотах. П'ють, як скоти, по-п'яні злягаються, і це - герої нашого часу".

Нагадаємо, що наприкінці травня Шнуров і Матильда заявили про розлучення. Соліст не став пояснювати, що підштовхнуло їх до розлучення.

Раніше Styler повідомляв, що зірки серіалу "Гра престолів" зіграли весілля

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Що ви не знали про Нетте Барзілай?