ru ua

Ярославський зустріне Новий рік у своєму luxury-готелі Kharkiv Palace 5*

Ярославський зустріне Новий рік у своєму luxury-готелі Kharkiv Palace 5* Олександр Ярославський (Фото: прес-служба)

Новорічна вечірка в готелі Ярославського буде стилізована під Bohemian rapsody

Luxury-готель Kharkiv Palace 5*, що належить відомому бізнесменові Олександру Ярославському, анонсував яскраве новорічне свято. Сам Ярославський теж зустріне 2020-й у Харкові, як і торік. Про це повідомили в прес-службі бізнесмена.

Тоді Ярославський дав інтерв'ю ЗМІ разом з директором UEFA Events SA Мартіном Калленом і його дружиною - вони дружили ще з часів підготовки "першої столиці" до Євро-2012.

Як відомо, саме в Kharkiv Palace 5* Олександр Ярославський 5 грудня відсвяткував свій 60-й день народження, на якому побували Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, Віктор Пінчук, Мартін Каллен, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко та Мирон Маркевич, голова комітету національних збірних УАФ

У день свого ювілею Ярославський особисто відкрив першу чергу експозицію музею Євро-2012.

Одночасно в цей день Харків відзначав 10-річчя Grand Opening оновленого стадіону "Металіст", завдяки якому Харків в результаті отримав статус приймаючого міста континентальної першості з футболу. Саме тому територія навколо готелю вже з початку грудня прикрашена колосальної тематичної футбольно-новорічною святковою ілюмінацією.

Новорічну вечірку в готелі Ярославського, яка буде стилізована як Bohemian rapsody з двійниками Фредді Меркьюрі, проведе відомий ведучий Андрій Джеджула, який сам постане перед гостями в образі зірки - соліста легендарної Queen. У розпал нічного новорічного шоу в Kharkiv Palace 5* виступить спеціальний гість вечірки Серьога. А святковий новорічний настрій гостей будуть підтримувати запальні dj-сети, відомий циганський колектив Карафетових, а також кавер-групи Bodro, Zakohani та Manera. Родзинки новорічної ночі - два erotic-show світового рівня Feromont Show і Devine, які будуть протягом ночі з'являтися на сцені.

Ярославський зустріне Новий рік у своєму luxury-готелі Kharkiv Palace 5*

Готель Kharkiv Palace (Фото: прес-служба)

Як відомо, Kharkiv Palace 5* - перший п'ятизірковий готель Харкова, наявність якого було обов'язковою умовою проведення в місті матчів Євро-2012, тут розміщувався штаб УЄФА. Олександр Ярославський забезпечив будівництво готелю в рекордні терміни. Загальна сума інвестицій бізнесмена у підготовку Харкова до Євро-2012 перевищила $300 млн.