ru ua

Дочка Ані Лорак може підчепити небезпечне захворювання: названа причина

Дочка Ані Лорак може підчепити небезпечне захворювання: названа причина Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Незважаючи на проблеми, установу не збираються закривати на карантин

Дочка хворої на зіркову хворобу співачки Ані Лорак навчається в першому класі елітної "Павловської гімназії", рік навчання в якій коштує значних грошей - декілька мільйонів рублів. Саме в цьому закладі днями було виявлено серйозне захворювання, передає Starhit.

В елітній школі, де також навчаються діти Глюкози і Олександра Ревви, сталася НП - у одного із співробітників виявили туберкульоз. Про це кожному з батьків по електронній пошті повідомила директор гімназії Ольга Рагожина. У листі йдеться про те, що дітям необхідно пройти діагностичні проби на туберкульоз та зробити флюорографію.

До речі, незважаючи на проблеми, школу не збираються закривати. Стверджують, що санепідстанція вже провела дезінфекцію, а тому вдаватися до таких радикальних методів сенсу немає.

Дочка Ані Лорак може підчепити небезпечне захворювання: названа причинаФото: Ани Лорак з дочкою (instagram.com/anilorak)

Нагадаємо, що в елітній школі вивчення іноземної мови обходиться у дві тисячі рублів за одне заняття. А спортивні секції також вимагають грошових вливань до 1800 рублів. За відвідування творчих гуртків стягується окрема плата.

Нагадаємо, останнім часом зовнішність Ані Лорак піддається сильній критиці через захоплення ботоксом.

Ми писали, що Ані Лорак розлютила фанатів. Цього разу шанувальники української співачки розкритикували її за лицемірство і припустили, що у неї з'явилася зіркова хвороба.

Також раніше Ані Лорак присоромили за безглуздий наряд. Підписники не оцінили образ Ані Лорак, особливо сконцентрувавши увагу на дивному взутті, яке виглядало, на думку користувачів, "смішно та безглуздо".