ua en ru

Помер відомий американський гітарист

Помер відомий американський гітарист Фото: Швидка допомога (youtube.com/Benjamin Beytekin)

Музикантові було всього 44 роки

У США помер відомий гітарист американської металкор-групи All That Remains Олі Герберт. Про це повідомили учасники групи на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Відомо, що гітаристу Олі Герберту було всього 44 роки. Причини його смерті не повідомляються.

Помер відомий американський гітарист

Фото: Олі Герберт (facebook.com/allthatremains)

"Ми були спустошені, дізнавшись, що Олі Герберт, наш друг, гітарист і засновник All That Remains, помер. Олі був неймовірно талановитим гітаристом і автором пісень, що визначив рок і метал-музику північно-сходу. Його вплив на жанри та на наші життя буде продовжуватися вічно. В даний час ніякої інформації немає. Група і члени сім'ї просять поважати приватне життя і пам'ятати Олі, віддавши данину пам'яті тій прекрасній музиці, яку він створив", - написали його колеги.

Помер відомий американський гітарист

Скріншот поста (instagram.com/allthatremains)

Олі Герберт був учасником групи All That Remains з моменту заснування групи в 1998 році. За роки своєї діяльності, група випустила дев'ять студійних альбомів і Герберт зіграв на всіх.

За 20 років склад групи кілька разів змінювався, але Олі Герберт і вокаліст Філ Лабонте залишилися єдиними членами оригінального складу команди. Герберт був відомий своїм агресивним, але витонченим стилем гри на гітарі. Він вніс вагомий внесок у рок-музику і в метал-музику.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що помер відомий російський актор, відомий за серіалом "Скліфосовський".

А також писали про те, що на 90-му році життя помер відомий кінорежисер.

Відео: РБК-Україна