ru ua

5 найоригінальніших мостів у світі

5 найоригінальніших мостів у світі Фото: Сучасні мости стали видатними пам'ятками інженерного мистецтва

Кожен рік у світі будуються нові мости - вони стають все вище, довше і незвичніше. І тепер це не просто спосіб переправи, а справжня пам'ятка

Мости вже давно перестали обмежуватися однією функцією - допомагати людині переправитися з одного берега на інший. Сьогодні це справжній витвір мистецтва, і багато з них стають пам'ятниками архітектури, залучаючи туристів зі всього світу.

5 найоригінальніших мостів у світі

Фото: Dragon King Kong Bridge
Цей міст знаходиться в місті Чанша в Китаї. Його довжина 185 метрів, а висота - 22 метри. По своїй архітектурі міст нагадує стрічки Мебіуса - символ об'єднаних просторів, які мають для китайців особливого значення в філософських вченнях.

5 найоригінальніших мостів у світі

Фото: Rolling Bridge
Міст-трансформер знаходиться на каналі Гранд-Юніон в Лондоні і має дуже цікаву конструкцію. Коли судам необхідно пройти по каналу, одна сторона мосту піднімається і згортається в коло.

5 найоригінальніших мостів у світі

Фото: Moses Bridge
Цей міст називається "Міст Мойсея" і знаходиться нижче рівня одного з водойм міста Північного Брабанта у Нідерландах. Він зроблений з спеціальним чином обробленого дерева, яке не буде гнити 50 років.

5 найоригінальніших мостів у світі

Фото: Helix
Міст знаходиться в Сінгапурі, а його висота становить 280 метрів. Він сполучає між собою два великих міських району. Архітектори створили міст за формою нагадує людську ДНК. Також на мосту розташовані оглядові майданчики, з яких відкривається панорамний вид на місто.

5 найоригінальніших мостів у світі

Фото: Sky Bridge Langwaki
Цей міст явно створений для любителів екстриму. Висота моста складає 125 метрів, а підтримує його всього одна опора і вісім тросів. Так що якщо хочете полоскотати свої нерви - вирушайте в Малайзії.

Нагадаємо, раніше ми публікували 10 затишних європейських міст, які невідомі туристам.