ru ua

"#ЗдесьХорошо, тут Путін бродить": росіяни висміяли "патріотичну" акцію Кисельова

"#ЗдесьХорошо, тут Путін бродить": росіяни висміяли "патріотичну" акцію Кисельова Фото: Акція від "Росія сьогодні"

Соцмережі використовують тег не для демонстрації краси країни, а для жартів і критики ситуації в Російській Федерації

Сьогодні, 26 жовтня, міжнародна медіагрупа "Росія сьогодні", генеральним директором якої є Дмитро Кисельов, запустила в соцмережах хештег #ЗдесьХорошо. Інформація про це з'явилася на Facebook-сторінці інформаційного агентства "РИА Новости".

Повідомляється, що до акції можуть приєднатися користувачі соціальних мереж Twitter, Вконтакте, Facebook, Instagram і G+. Для участі у флешмобі достатньо опублікувати фотографію з будь-якого куточка Росії з хештегом #здесьхорошо, геоміткою і вказати, чим примітне місце на фото

"Наприклад, для фотографії з Байкалу підійде підпис "#здесьхорошо рибалити", а для зображення школи - "#здесьхорошо вчитися". Можливо, ви часто ходите повз парку, де зустріли колись свою другу половинку? Тоді ідеальна підпис: "#здесьхорошо закохатися", - пишуть організатори акції.

Однак соцмережі використовували тег не для демонстрації пам'яток країни, а для жартів і критики ситуації в Росії. З тегом #ЗдесьХорошо почали публікувати шокуючі заголовки ЗМІ і кадри з випусків новин на телебаченні.

Фото: Соціальна мережа Twitter

Зазначимо, що акція "#ЗдесьХорошо" триватиме до 4 листопада - День народного єдності. За її підсумками організатори обіцяють вибрати самий "щасливий" регіон країни.

26 жовтня хештег флешмобу #ЗдесьХорошо вийшов в топ російського Twitter.

До речі, пенсіонерка з Краснодара закликала Путіна втихомирити хулігана Обаму.