ru ua

Китай спростив візовий режим для українців

Китай спростив візовий режим для українців Фото: Віза в Китай

Українці зможуть перебувати на території Китаю без віз до 6 днів

З 30 січня Китай відкриває безвізовий режим на 144 години для громадян 51 країни. У списку країн є і Україна.

Безвізовий режим буде діяти в морських, сухопутних та повітряних контрольно-пропускних пунктах Шанхаю, а також на повітряних КПП Нанкіна (адміністративний центр провінції Цзянсу) і Ханчжоу (адміністративний центр провінції Чжецзян), повідомляє новинне агентство КНР Синьхуа.

Скасування віз строком на 6 днів поширюється і на транзитних пасажирів, які здійснюють поїздку в третю країну або регіон транзитом через КПП зазначених районів.

Крім України, частковий безвізовий режим Китай встановить з Росією, США, Канадою, Францією, Німеччиною, Великобританією, Бразилією, Мексикою, Японією, Південною Кореєю та іншими країнами.

До введення частково безвізового режиму тільки громадяни України з дипломатичними і службовими паспортами могли в'їхати в Китай без візи. Для отримання туристичної, комерційної, навчальної чи робочої візи українці, крім заповненої анкети, подавали дійсні запрошення, видані уповноваженими організаціями Китаю.

Раніше Styler писав, що китайські вчені планують провести квантову телепортацію станів частинок на відстань 1200 кілометрів.