У мережі показали фото "зневодненої" Венеції

Вівторок 03 січня 2017 18:59
У мережі показали фото "зневодненої" Венеції
Фото: У Венеції гондоли стоять в грязі (kulturologia.ru)

Вже другий рік поспіль рівень води у Венеції досягає рекордно низької позначки

Італійська Венеція страждає не тільки від "високої води", але і від відливів, які часто трапляються в зимовий період. Про це пише сайт "Туристер".

Напередодні новорічних свят у Венеції спостерігався сильний відплив, в результаті чого оголилося дно внутрішніх міських каналів: катери загрузли в мулі, а на дні каналів стало видно все сміття.

У мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" ВенеціїУ мережі показали фото "зневодненої" Венеції
 

Фото: Канали Венеції залишилися без води (kulturologia.ru)

Нинішній відлив призвів до того, що рівень води у внутрішніх каналах досяг 66 см нижче середнього рівня моря, що унеможливило рух плавзасобів. Лінії пасажирського водного транспорту були перенаправлені на Гранд-канал, який залишається судноплавним.

Відзначимо, що найбільш катастрофічний відлив Венеція переживала в 1934 році, коли рівень води в каналах знизився на 121 см нижче середнього рівня моря.

До речі, святкування Нового року у італійців починається 6 січня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся