ua en ru

Топ-5 найдорожчих міст світу

Топ-5 найдорожчих міст світу Фото: Сінгапур - найдорожче місто у світі

Британський журнал The Economist назвав найдорожчі міста минає: Сінгапур, Париж, Осло, Цюріх і Сідней. Рейтинг складений щодо цін на житло, транспорт, послуги медицини та вартості продуктів.

Перше місце

Топ-5 найдорожчих міст світу

Фото: Рейтинг найдорожчих міст в світі очолює Сінгапур

На першому місці заслужено знаходиться унікальне місто-країна Сінгапур. За короткий проміжок часу йому вдалося стати стратегічним економічним центром Азії. В ньому є місце для чотирьох релігій, проведення гран-прі "Формули-1" і найкращим у світі розважальним центрам. Разом з тим, в країні строго шанують закон і дотримуються порядок, що робить це місце одним з найбезпечніших на континенті. Не дарма Сінгапур - найдорожче місто для проживання.

Друге місце

Топ-5 найдорожчих міст світу

Фото: На другому місці - вічно романтичний Париж

Друге почесне місце займає місто-мрія, романтичний і неповторний Париж. Тільки в цьому місці ви скуштуєте найніжніші круасани, саме ігристе вино і самі хрусткі багети. Відомо, що столиця Франції, за сумісництвом - столиця моди. У місті щорічно проводяться покази, на яких можна побачити відомих модельєрів та діячів мистецтва. Одне "але", і воно досить суттєве - це високі ціни на прожиття, харчування, освіту і медицину.

Третє місце

Топ-5 найдорожчих міст світу

Фото: Столиця Норвегії - Осло

Столиця Норвегії - Осло завжди потрапляв в топ найбільш дорогих міст світу. Тут, безумовно, високий рівень життя, але разом з тим і високий рівень витрат. За розміром середньої заробітної плати це місто займає одне з лідируючих місць в Європі. Крім того, це також одне з найбезпечніших місць на Землі.

Четверте місце

Топ-5 найдорожчих міст світу

Фото: Столиця міжнародних банків - Цюріх

Цюріх. Це не тільки найбільший швейцарський місто, але і "столиця" міжнародних банків, інвестиційних та промислових установ. Крім того, це один із головних економічних центрів планети. Безумовно, всі ці факти відбиваються на загальному добробуті громадян, які проживають у місті, та їх рівні заробітних плат. Вартість товарів в Цюріху набагато вище, ніж в інших країнах Європи.

П'яте місце

Топ-5 найдорожчих міст світу

Фото: Останнє місце в рейтингу найбагатших міст світу - Сідней

Сідней - місто контрастів, що поєднує в собі класичну і сучасну архітектуру, красиву природу і незвичайних тварин. Останнім часом оподаткування в Сіднеї зазнає значні зміни, податки і збори зростають, а житло і транспорт - одні з найдорожчих у світі. Пов'язано це, в першу чергу, із зростанням австралійського долара.

Найдорожчі міста світу для туристів

Безумовно, у кожного з нас не тільки свої переваги у виборі країни для подорожі, але і фінансовий стан. Хтось може собі дозволити проживання у чотиризірковому готелі та вечірній мартіні у фешенебельному ресторані, а хтось намагається заощадити на проживанні і харчуванні, щоб насолодитися красою і визначними пам'ятками країни. Пропонуємо вам ознайомитися зі списком найдорожчих міст для подорожей, визнаних такими у році, що минає. Отже, за результатами досліджень, в 2015 році найдорожчим за вартістю проживання і туризму є Луанда - столиця Анголи. Нічого дивного, адже вона займала першу сходинку списку, і в 2014 році.

"Срібло" заслужено отримав Токіо, а "бронзу" - Нджамена (Чад). Четверту сходинку, так само, як і минулому році, зайняла Москва. П'яте підсумкове місце отримала Женева.

Цікаво, що в список не потрапив жоден американський місто. Навіть Нью-Йорк, який вважається найдорожчим у себе "на батьківщині", посів лише тридцять другу позицію в загальному списку.

Фото: Нью-Йорк втратив свої позиції, але залишається таким же чарівним

Лондон (Великобританія) закріпив за собою вісімнадцяте місце, а Париж (Франція) втратив кілька позицій, і "перекочував" із сімнадцятою на двадцять сьому сходинку.

Що стосується самого бюджетного місця для відвідування туристами, то це Карачі (Пакистан).

В ході проведення досліджень враховувались наступні фактори: вартість товарів і послуг, цін на проживання та транспорт, вартість заправки автомобіля і його оренда. Всього в процесі складання рейтингу брали участь двісті чотирнадцять міст.

Рейтинг Топ-10 найкрасивіших міст Європи.