ua en ru

Туристи назвали найкращий аеропорт у світі

Туристи назвали найкращий аеропорт у світі Фото: Аеропорт Чангі " в Сінгапурі (airspot.ru)

Мандрівником запропонували вибрати кращу повітряну гавань за кількома критеріями

Серед туристів провели опитування, за результатами якого було визначено найкращий аеропорт у світі. Першість посів Чангі " в Сінгапурі, передає спеціалізований портал Sleeping in Airports.

Аеропорт став лідером завдяки роботі персоналу, наявності безкоштовного кінотеатру, великої кількості ресторанів і магазинів з доступними цінами, а також розташованим в ньому садам і басейну на даху одного з терміналів.

На другому місці розташувався міжнародний аеропорт Інчхон під Сеул (Південна Корея), а на третьому - Ханеда в Токіо. За ними слідують аеропорти Тайваню Таоюань і Мюнхена імені Франца-Йозефа Штрауса. До десятки також потрапила повітряна гавань Кансай поблизу японського міста Осака, міжнародний аеропорт Ванкувера, Гельсінкі-Вантаа, талліннський аеропорт імені Леннарта Мері і авиагавань Цюріха.

Аеропорти оцінювалися респондентами по таким критеріям, як зручність зон відпочинку і сидінь перед виходом на посадку, рівень сервісу, наявність розважальних закладів та місць громадського харчування, безпека, чистота, і т. д.

Раніше журнал для мандрівників назвав найкраще місто світу.