ru ua

Український пенсіонер за п'ять місяців проїхав 17 країн на саморобному велосипеді

Український пенсіонер за п'ять місяців проїхав 17 країн на саморобному велосипеді Фото: Велосипедист (gazeta.lviv.ua)

51-річний екстремал-мандрівник здійснив переїзд Європа–Тянь-Шань, який завершився у Дніпропетровську на Монастирському острові, звідки він стартував

Віктор Лозовик завершив свою подорож по 17 країнам, яке тривало 148 днів. При чому весь шлях пенсіонер зробив на саморобному велосипеді, передає "Радіо Свобода".

Український пенсіонер за п'ять місяців проїхав 17 країн на саморобному велосипедіФото: Віктор Лозовик (radiosvoboda.org)

"Маршрут пролягав через 17 країн. Це тривало 148 днів. Я давно мріяв проїхатися по Памирскому тракту, це одна з самих високогірних доріг в світі. Це був складний ділянку. Але мені пощастило – один з найвищих перевалів, 4 тисячі 600 метрів, я йшов за вітром... Я здійснив свою мрію", - розповів мандрівник.

Віктор Лозовик – перший з українців, який зробив такий маршрут. Спав він завжди в наметі, а готував їжу на вогнищі. З мандрівником завжди був синьо-жовтий прапор і іграшкова корівка-талісман.

"Я – патріот своєї країни, тому прикріпив український прапор. Люди, які мені зустрічалися на шляху, цікавилися подіями в Україні, недружніх розмов не вели. Навіть у Росії, через яку я їхав з українським прапором, люди були налаштовані нормально", - розповів мандрівник.

Нагадаємо, що раніше на київських дорогах помітили незвичайний транспорт. Дідусь роз'їжджав на власноруч зробленій машині.