Після 100 відкинутих пропозицій чоловік домігся згоди коханої

Після 100 відкинутих пропозицій чоловік домігся згоди коханої
Фото: Пропозиція (unsplash.com/Ben White)

Британець зробив 66-річній коханій більше ста пропозицій руки та серця

Житель Великобританії Тоні Ширз зробив коханій понад сто пропозицій руки і серця, однак згоду отримав лише після того, як жінка потрапила в лікарню з небезпечною хворобою. Про це повідомляє Daily Mail.

Близько 20 років тому Тоні познайомився з Барбарою Пеппер. Незабаром чоловік запропонував їй руку і серце, проте отримав відмову. Пізніше Ширз неодноразово повторював спробу, але відповідь залишалася такою ж, як і була.

"Я говорила "ні", тому що сумнівалася, чи варто знову йти заміж після розлучення", - зізналася Барабара.

Два тижні тому 66-річну Барбару госпіталізували з легеневою інфекцією. Жінка важко переносила хворобу, оскільки в дитинстві їй видалили одну легеню. На думку лікарів, вона могла померти. Коли Барбара прокинулася, вона побачила біля свого ліжка Тоні. Чоловік знову зробив їй пропозицію, і вона нарешті погодилася.

"Я не міг повірити, що вона відповіла "так". Я подумав, що тепер їй від мене не піти - одружуємося без зволікань", - розповів Ширз.

Через кілька днів прямо в лікарні пара зареєструвала шлюб. Одна з медсестер зробила зачіску нареченій, а інші прикрасили торт і накрили стіл для гостей молодят.

До речі, у США фотограф помилково шість годин знімав пропозицію руки і серця не тієї пари.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся