ru ua

Американський школяр зателефонував главі Пентагону за випадково знайденим номером

Американський школяр зателефонував главі Пентагону за випадково знайденим номером Фото: Пентагон (pixabay.com/tpsdave)

Підліток записав 45-хвилинне інтерв'ю з Джеймсом Меттісом

Американський старшокласник з штату Вашингтон Тедді Фішер зателефонував главі Пентагону за телефонним номером, який побачив на опублікованому в The Washington Post фото. Про це повідомляє New York Post.

На знімку, який виявив Тедді, був зображений охоронець президента США Кіт Шиллер зі стосом паперів, де в позначенні значився номер Джеймса Мэттиса. Надалі фотографію видалили, але школяр встиг записати телефон.

Тедді відправив Мэттису текстове повідомлення з проханням допомогти зі статтею про зовнішню політику США.

"чи Можу я зробити інтерв'ю з вами? До речі, ваш особистий номер потрапив в американську пресу. Доброго дня!", - говорилося в повідомленні.

Мэттис вирішив передзвонити школяру. Їхня розмова тривала 45 хвилин.

"Я завжди намагаюся допомагати студентам, так як все, що ми дізнаємося, ми передамо цим хлопцям і дівчатам, щоб вони не робили наших помилок. Принаймні, не ті, які ми робили. Якщо ти можеш допомагати людям по всьому світі, то в 45-річному віці ти не будеш лежати на кушетці психотерапевта, розмірковуючи на тему, що ти зробив зі своїм життям", - розповів він про розмову.

Глава Пентагону розповіді в інтерв'ю, що екс-президенту США Бараку Обамі слід було б прислухатися до Гіларі Клінтон. Також він зазначив, що США повинні безкоштовно навчати у себе дітей з таких держав, як Афганістан і Сирія заради боротьби з радикальними ідеологіями по всьому світу.

"Це просто якесь чудо за чудом. Я написав, щоб переконатися, чи це насправді. Мені було цікаво. І в трубці був його голос", - поділився Тедді Фішер.

Раніше американський полковник порівняв Путіна з Гітлером в ефірі популярного шоу.