ua en ru

Балчуну запропонували випускати парфуми з ароматами "Укрзалізниці"

Балчуну запропонували випускати парфуми з ароматами "Укрзалізниці" Фото: "Укрзалізниці" запропонували випустити лінію парфумів

Серед варіантів назв парфумів - "Вокзал Львова", "Пахви провідниці", "Місце №38"

Главі "Укрзалізниці" Войцеху Балчуну запропонували випустити оригінальну лінію парфумів.

Так, журналіст Юрій Присяжнюк на своїй Facebook-сторінці написав, що "Укрзалізниці" треба випускати лінію парфумів "з класичними ароматами". Журналіст навіть придумав кілька назв для парфуму: "Вокзал Львова", "Пахви провідниці", "Місце №38".

"Передайте Войцеху, що ідея на трильйон, інфа сотка! Le Vagone. Пориньте у вир подорожі з букетом елегантних кисло-солодких запахів. Pahva providnice. Для впевнених жінок. І чоловік не стане на проході. Misce №38. Запах перемоги. Buhaly's mo. Тебе поважають. Meshty de Basil. Потужні гірські мотиви в колекції. Eau de chai paketovy. Легкий аромат чаю подвійної фільтрації. Nichny obschak u rahovozi. Oh lа lа і ололо! Vokzal Lvova. П'янкий аромат старого міста (тут можна доопрацювати, але Львів обов'язково повинен бути! Без нього жоден український проект не може стати успішним!) Kottlet de buffet. Витримано часом, перевірено буфетницями. Red ruta. Подорож в гірську країну з ароматами Прикарпаття, дачників і грибників. Pedal de toilette. Тут починається магія", - написав Присяжнюк.

До речі, "Укрзализныця" має намір підвищити вартість перевезення пасажирів і вантажів.