ua en ru

Білорус місяць жив в машині, щоб вистежити, хто її дряпає

Білорус місяць жив в машині, щоб вистежити, хто її дряпає Фото: Кіт дряпає авто (stickers-in-kazan.ru)

Жінка не змогла пояснити, навіщо вона це робить

Житель Мінська ночував в машині протягом місяця, щоб затримати на гарячому того, хто її дряпає. За півроку на авто з'явилося понад 20 подряпин, а правоохоронці не могли впіймати зловмисника.

Відео з літньою жінкою, яка зізналася в тому, що дряпала автомобіль білоруса жетоном, він виклав в мережу.

Повідомляється, що невідомий систематично дряпав його припаркований автомобіль. При цьому чоловік стверджував, що завжди паркувався так, щоб нікому не заважати і на газон не заїжджав.

Чоловік відніс запис з відеореєстратора в міліцію, але там не змогли встановити особу зловмисника. Тоді автовласник спробував налагодити контакт з хуліганом з допомогою записки. Але і це не принесло результату.

Білорус місяць жив в машині, щоб вистежити, хто її дряпаєБілорус місяць жив в машині, щоб вистежити, хто її дряпаєБілорус місяць жив в машині, щоб вистежити, хто її дряпає

Фото: Білорус вистежив, хто дряпає його авто (news.drom.ru)

У підсумку автовласник вирішив особисто зловити зловмисника. Ним виявилася літня жінка, яка не змогла пояснити мотив своїх дій.

Жінка визнала свою провину, але запропонувала розплатитися тільки за "сьогоднішній день". Власника автомобіля таку пропозицію не влаштувало і він звернувся в міліцію. Чоловік має намір звернутися в суд з вимогою відшкодувати моральний і матеріальний збиток.

До речі, в Києві на Троєщині розламався навпіл тролейбус.