ua en ru

"Цікавить русифікований оригінал": кремлівський пропагандист злякався троллінгу про "телефон Філіпс Х200"

"Цікавить русифікований оригінал": кремлівський пропагандист злякався троллінгу про "телефон Філіпс Х200" Фото: Грем Філліпс (cont.ws)

Сайт "Миротворець" вирішив пожартувати над пропутінським журналістом, чим довів до істерики і Грема Філліпса, і пропагандистські росЗМІ

Скандального британського пропагандиста Грема Філліпса насторожило оголошення на сайті Центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець", в якому йдеться про "телефон Філіпс Х200".

"Як і кожна людина, я хочу залишитися в живих. Але, поки я живий, я повинен продовжувати працювати. Я не знаю, коли загину - завтра або через місяць. Але, якщо хтось дійсно хоче мене прибрати, хай приїжджає і спробує, ніж складати такі оголошення", - сказав Філліпс у коментарі російському виданню Life.

Зазначимо, що приводом для подібних побоювань пропутінського журналіста став пост на Facebook-сторінці "Миротворця" про "телефон Філіпс".

"Центр "Миротворець" готовий заплатити за телефон "Філіпс Х200" суму в розмірі $2000. А за модель Х300 (в розібраному стані) - $1000. Підробок не пропонувати. Цікавить тільки русифікований оригінал британської збірки", - йдеться в оголошенні.

ЦЕНТР МИРОТВОРЕЦЬ ГОТОВИЙ ЗАПЛАТИТИ ЗА ТЕЛЕФОН "ФІЛІПС Х200" СУМУ В РОЗМІРІ $2000, А за модель х300 (в розібраному стані...

Опубліковано Миротворець 16 жовтня 2016 р.

Російські пропагандистські ЗМІ всерйоз сприйняли цей тролінг, і заявили, що "Миротворець" "замовив вбивство" Грема Філліпса.

"По всій видимості, в оголошенні закодовано те, що за вбитого ("двухсотим" на військовому жаргоні називають вбитих або померлих людей) журналіста пропонується нагорода в розмірі двох тисяч доларів США, за пораненого ("трьохсотого") - тисяча", - відреагували на пост українського сайту росСМИ.

Раніше в Міноборони розповіли про позитивний вплив пропагандиста Філліпса.