ua en ru

"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ

"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ Фото: facebook.com-dmitry.sniezhko

Він написав, що туристи добираються до Києва через окупований Донецьк

Журналіст New York Times Рорі Сміт викликав град насмішок в мережі , запропонувавши шанувальникам футболу добиратися до Києва на фінал Ліги чемпіонів через аеропорт Донецька. На цю інформацію звернув увагу блогер Антон Ходза і прокоментував її на своїй сторінці в Facebook.

У статті журналіст розповів про те, що дістатися до Києва до фіналу чемпіонату буде непросто, адже в "Борисполі" закінчилися слоти.

"Вболівальники, зрозуміло, намагаються знайти вихід: хтось летить в Мінськ у Білорусі, а потім подорожує сушею, або навіть прилітають в Донецьк, на схід України, де до цих пір іноді спалахують бої між українською армією і проросійськими силами", - пише Сміт.

"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ

Фото: facebook.com/anton.ohaiogodzaimas

Зазначимо, що аеропорту Донецька в даний момент не існує, адже він знищений в ході боїв на Донбасі.

Рорі також пише, що в Києві неможливо орендувати машину, а також вживає вираз "хаос в Києві". Сміт запропонував провести фінал Ліги чемпіонів за межами Європи.

"На закономірне питання "Що?! "журналіст продовжує робити хорошу міну при поганій грі і стверджує, що "йому так сказали". Дуже хочу, щоб журналіст провів експеримент і сам спробував дістатися з Нью-Йорка до Києва через Донецьк", - пише блогер Ходза.

"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ

Скріншот поста (facebook.com/anton.ohaiogodzaimas)

Користувачі соцмережі обурилися такою поведінкою іноземного журналіста.

"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ"Через Донецьк в Київ": американський журналіст обурив українців статтею про фінал ЛЧ

Скріншот коментарів (facebook.com/anton.ohaiogodzaimas)

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться на стадіоні "Олімпійський" 26 травня, де зустрінуться "Реал Мадрид" і "Ліверпуль".

Раніше повідомлялося, що УЄФА прибрав рекламу "Газпрому" з банерів ЛЧ в Києві.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів