ru ua

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестиваль

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестиваль Фото: Джулія Салемі і Дайан Мелло з дизайнером своїх суконь quibbll.com)

Відверті наряди деяких гостей 73-го Венеціанського фестивалю привернули увагу громадськості

Італійські моделі Джулія Салемі і Дайан Мелло відвідали показ серіалу "Молодий Тато" Паоло Соррентіно з Джудом Лоу в головній ролі. Для виходу в світ дівчата вибрали сукні з величезними розрізами від Matteo Evandro, передає Medialeaks.ru.

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Італійські моделі на червоній доріжці у Венеції (quibbll.com)

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Дайан Мелло у Венеції (quibbll.com)

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Дайан Мелло здивувала вибором сукні (quibbll.com)

На моделях були вбрання схожого фасону. Діана одягла яскраво-рожеве плаття без бретелей з широкими короткими рукавами. А от нижня частина її "туалету" повністю оголила все, що повинна була б приховати: при ходьбі тіло дівчини оголялось вище стегна, і присутні гості кінофестивалю помітили явну відсутність нижньої білизни на моделі.

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Джулія Салемі на червоній доріжці у Венеції (quibbll.com)

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Джулія Салемі в незвичайному сукню (quibbll.com)

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Під нарядом у дівчини не було нижньої білизни (quibbll.com)

Непристойні сукні моделей "взірвали" Венеціанський кінофестивальФото: Модель шокувала публіку фестивалю (quibbll.com)

Джулія не відставала від колеги і красувалася на червоній доріжці перед фотографами в помаранчевому платті з аналогічними розрізами на спідниці.

Пізніше Джулія Салемі опублікувала на особистій сторінці в Facebook вибачення за свій наряд, який міг когось збентежити.

"Я приїхала до Венеції, тому що мене запросили на килимову доріжку і щоб підтримати свого друга-дизайнера, надівши одне з його творінь. Я розумію, що для деяких, можливо, ми зайшли занадто далеко. Я приношу вибачення тим, кому це принесло неприємні емоції. І я готова приймати будь-яку конструктивну критику, але це моє життя", - написала дівчина.