ua en ru

"Йому нормально": Добкін-старший прокоментував поведінку "загадкового" брата-нардепа

"Йому нормально": Добкін-старший прокоментував поведінку "загадкового" брата-нардепа Фото: Дмитро Добкін (fakty.ictv.ua)

Одіозний народний обранець Дмитро Добкін в черговий раз дав привід для хвилювань щодо його стану здоров'я

Народні депутати прокоментували відео, на якому Дмитро Добкін демонструє дивну поведінку в Раді. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Так, нардеп Ольга Червакова сказала, що в дивних станах не розбирається, тому що більше спеціалізується на інших медичних проблемах.

"Я не нарколог, я не знаю. Я взагалі не великий фахівець у цих питаннях, я більше по крапельницям, судинним препаратам", - зазначила вона.

А от старшого брата Дмитра Михайла Добкіна дратують питання про здоров'я його родича. На питання "чи не стало погано Добкіну-молодшому?", Михайло відповів: "Ні, йому нормально".

"Чому йому має бути погано? Чому я повинен коментувати дурниці, придумані журналістами?" - сказав Добкін-старший.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголосив, що це відео є приводом для перевірки компетентними фахівцями, і взагалі до стану Добкіна-молодшого треба бути уважнішими.

"Правоохоронні органи повинні вивчити це відео і в майбутньому цікавитися питанням - що вживає пан Добкін. Можливо, це спеціальна рідина, що бадьорить. Можливо, це речі, що нагадують наркотичні речовини", - додав Геращенко.

Раніше "загадкового" Добкина-молодшого засікли на засіданні Ради за покупкою туру за €135 тис.