Гіві вирішив "зробити ноги" у Придністров'я: соцмережі обговорюють втечу бойовика

STYLERКурйози        24.10.2016 - 19:26
Фото: Бойовик Гіві (obozrevatel.com)
Фото: Бойовик Гіві (obozrevatel.com)

Користувачі соцмереж зазначили, що історія з дезертирством Гіві виглядає досить смішно після погроз бойовика на адресу українських військових

"ДНРівський" бойовик Гіві почав терміново продавати свою нерухомість на окупованій території Донбасу, а свою дівчину вже вивіз в невизнану Придністровську Молдавську Республіку. Про це в понеділок, 24 жовтня, повідомив російський полковник Валерій Гратов.

"Командир "Сомалі" Міша Товстих (Гіві) вивіз свою дівчину в Придністров'я, а сам спішно продає свої чотири квартири та гаражі в Донецьку і Макіївці", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

Крім того, Гратов зазначив, що не вірить в те, що Гіві конфліктував з ватажком "ДНР" Олександром Захарченко і вважає цю інформацію фейком. При цьому Грат закликав "МГБ ДНР" вжити заходів щодо затримання дезертира.

У свою чергу, користувачі соціальних мереж зазначили, що вся ця історія з дезертирством Гіві виглядає досить смішно після погроз бойовика на адресу українських військових через загибель його друга-бандита Мотороли.

"А чого це він вирішив втекти? Йому не сподобалися урочисті похорони Мотороли? Так красиво: квіточки, стрічечки..." - жартують користувачі.

Пізніше Гіві нібито дав коментар з приводу свого дезертирства в Придністров'я одному з сепаратистських телеканалів, в якому спростував свою втечу.

"Майна в мене ніякого немає, мені і продавати нічого. Я людина в цьому плані вільна. Я живу своїм батальйоном і живу своїм життям... Я як був на території "ДНР", як був командиром військової частини, так ним і залишаюся. І покидати рідну землю, рідну країну, свого президента і народ - не збираюся", - сказав бойовик.

Раніше Styler писав про те, що Гіві перевіз дівчину в Придністров'ї і розпродає квартири.

On Top