ua en ru

В Києві рятувальники зняли з чужого балкону хлопця, який хотів сфотографувати світанок

В Києві рятувальники зняли з чужого балкону хлопця, який хотів сфотографувати світанок Фото: Світанок (unsplash.com/Parth Vyas)

Шукача пригод передали до рук поліції

Сьогодні, 24 липня, біля четвертої години ранку оперативний черговий КАРС "Київська служба порятунку" отримав повідомлення від поліції, про молодого чоловіка що не в змозі самостійно вибратися з чужого балкону на який він заліз, щоб сфотографувати світанок. Про це інформує "Київ оперативний" на своїй сторінці у Facebook.

alt

"У зв'язку з відсутністю власників квартири вдома, рятувальникам що прибули на місце НС за адресою вул. Чаадаєва, 2-В, довелося за допомогою висотного спорядження спуститися на балкон 22 поверху, одягти на хлопця страхувальний засіб та витягти на дах будинку", - зазначає "Київська служба порятунку".

Повідомляється, що шукача пригод передали до рук поліції.

Користувачі соцмереж вважають, що це був грабіжник. "Не вийшло хату відкрити ось і ліпить відмазки про фото", - вважає Влад Мічурін.

alt

"Ось і погорів він тут))). Потрібно перевірити ось ту червону сумочку, що у нього на поясі. Мабуть відмичками та викрутками хотів фоткати світанок" - додає користувач Леонід Гавижа.

alt

До речі, у Київській області поліція виявила склад боєприпасів.