ua en ru

Комік викупив рекламу на телеканалах, які дивиться Трамп

Комік викупив рекламу на телеканалах, які дивиться Трамп Фото: Дональд Трамп

Ведучий популярного шоу вирішив розповісти главі держави про погоду і Женевських конвенціях

Президент США Дональд Трамп звернув увагу на свою пристрасть до перегляду телевізора. У ЗМІ не раз помічали, що президент пише в Twitter щось, про що щойно сказали в його улюблених програмах - наприклад, про зростання злочинності в Чикаго.

Про любов Трампа до перегляду телевізора, навіть, жартували в ранковій програмі Fox & friends. Ведучі попросили Трампа поблимати світлом в Білому домі, якщо він їх дивиться, і Трамп нібито поблимав (це була постановка).

Автори сатиричної програми Last Week Tonight теж вирішили скористатися пристрастю президента. 12 лютого ведучий програми Джон Олівер більше 20 хвилин розповідав глядачам про те, що Трамп постійно каже неправду.

За словами Олівера, Трамп збрехав, навіть, про погоду на своїй інавгурації. Він стверджував, що дощ хотів було піти, але бог нібито не дозволив йому цього зробити. Однак насправді йшов дощ, і глядачам довелося закутатися в поліетиленові плащі.

Тим не менш, Трамп, ймовірно, не дивиться шоу Олівера, через що автори програми вирішили викупити рекламу на каналах Fox News, MSNBC і CNN, які дивиться Трамп.

Вранці (з 8:30 до 9:00) ковбой буде розповідати глядачеві про глобальне потепління; про те, що вбивство сімей терористів порушує Женевські конвенції; та, навіть, про відмінності вилок на обідньому столі.

До речі, музикант Мобі заявив, що Трамп в змові з Росією, після чого назвав себе клоуном.