ru ua

У ялтинському сквері окупанти побудували туалет-пивну

У ялтинському сквері окупанти побудували туалет-пивну Фото: Туалет-пивна

Кримська "влада" "порадувала" місцевих жителів химерним закладом

У центральному сквері анексованої Ялти окупанти побудували туалет, поєднаний з пивною. Про це повідомляє місцеве видання "Примечания".

Наголошується, що пивну-туалет почали зводити ще в серпні 2016 року. Для цього у сквері навіть прибрали частину газону і чагарники. В ларьку, що сусідить з вбиральнею, вже торгують пивом, напоями та закусками до пива. Спорудження назвали "Туалет №1".

"Мабуть, влада міста вважає, що такий об'єкт тут потрібен, а кущі, дерева і трава - не потрібні", - іронічно відзначають журналісти видання.

У ялтинському сквері окупанти побудували туалет-пивну

Фото: Туалет-пивна в Ялті

У ялтинському сквері окупанти побудували туалет-пивну

Фото: Туалет-пивна в Ялті

Раніше повідомлялося, що в історичному центрі курортного міста, на території школи №9 будівельники розпочали підготовку до вирубки 50-літніх кипарисів. Як передавали місцеві ЗМІ, частину шкільного скверу обгородили під забудову, при цьому на паркані не була розміщена інформація про об'єкт і забудовника.

Журналістам також стало відомо, що "мер" Ялти Андрій Ростенко висадив на міській набережній "за свій рахунок" одну пальму на місці знесеного в кінці 2016 року комплексу "Їжа". А перед цим Ростенко виступив з ініціативою вирубати всі кипариси в місті.

Раніше Styler писав про те, що у Ялті окупанти масово вирубують дерева.