На сайті парламенту Чечні виявили версію зі шрифтом Брайля

Понеділок 27 березня 2017 13:14
На сайті парламенту Чечні виявили версію зі шрифтом Брайля
Фото: Шрифт Брайля

У Чечні на сайті парламенту опублікували тактильну версію для незрячих

На сайті парламенту Чеченської республіки виявили, що можна вибрати шрифт Брайля, створений для незрячих і призначений для читання навпомацки. Наступного дня пункт для вибору шрифту Брайля прибрали з меню сайту чеченського парламенту. Однак на сайті залишився файл шрифту, передає "Медуза".

Відповідно до законодавства РФ, сайти органів влади повинні мати версію для слабозорих. Зазвичай на таких сайтах дають можливість збільшити шрифт або змінити контрастність, зокрема, ці функції є на сайті чеченського парламенту.

На сайті парламенту Чечні виявили версію зі шрифтом БрайляНа сайті парламенту Чечні виявили версію зі шрифтом Брайля

Фото: Скрін архівної версії сайту зі шрифтом Брайля

Раніше повідомлялося, що у Росії знову здивували табличками для незрячих. В поїзді "Стриж", який курсує між Нижнім Новгородом і Москвою, повісили спеціальну табличку, яка вказує на аварійний вихід. Крім напису кирилицею на табличку нанесений текст шрифтом Брайля, призначеним для незрячих та слабозорих людей. Однак табличка зі шрифтом Брайля, яку повісили "Російські залізниці" в поїзді, виявилася абсолютно гладкою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся