ua en ru

"Навидь ликів, підрамка селу, пітоні води": голова Миколаївської ОДА серйозно осоромився з грамотністю

"Навидь ликів, підрамка селу, пітоні води": голова Миколаївської ОДА серйозно осоромився з грамотністю Фото: Олексій Савченко (vesti-ukr.com)

У мережі з'явилися скріншоти сторінок конкурсної програми переможця конкурсу на посаду губернатора Миколаївської області

Під час конкурсній презентації на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації один з претендентів Олексій Савченко допустив численні помилки у граматиці і пунктуації. Щоправда, це не завадило йому обійняти посаду губернатора. Про це повідомляє видання "Радіо Свобода".

На кожній сторінці презентації конкурсного завдання Савченко є маса помилок, а також малозрозумілих обертів. Деякі сторінки презентації взагалі важко зрозуміти з першого разу. Наприклад, "диячу освиту" замість "дитячу освіту" або "навидь ликів" замість "навіть ліків".

"Навидь ликів, підрамка селу, пітоні води": голова Миколаївської ОДА серйозно осоромився з грамотністю

Фото: Робота Савченко (radiosvoboda.org)

Зустрічаються також і словосполучення, у яких взагалі незрозуміло, що мав на увазі Савченко. Приміром, "підрамка селу", "пітоні води", "дующего институту праці".

Сам же політик пояснив подібні помилки тим, що поспішав і намагався закінчити завдання до закінчення часу, відведеного на її виконання.

"Спочатку я почав писати ручкою, так. А потім мені сказали, що ручкою не візьмуть. І мені треба було швидко це надрукувати. І я вже, розуміючи, що треба щось здавати, так, а те, що я написав, не приймуть, то я вже, як воно там було, не дивився", - підкреслив він.

Додамо, що Савченко переміг у конкурсі і посів бажану посаду.

До речі, результати конкурсу з обрання голови Миколаївської ОДА оскаржать у суді.