ua en ru

І охорона не врятувала: у Києві під час акції профспілок нардепа облили фекаліями (відео)

І охорона не врятувала: у Києві під час акції профспілок нардепа облили фекаліями (відео) Колаж РБК-Україна

Невідомі вилили на чоловіка два відра екскрементів

У середу, 17 жовтня, в Києві пройшов другий етап всеукраїнської акції протесту, організованого Федерацією профспілок України. Під час акції двоє невідомих облили фекаліями народного депутата України, представника профспілок у Верховній Раді Сергія Капліна. На Facebook-сторінці "Всесвітньо-Броварське Телебачення" з'явилося відео цього моменту.

Зазначається, що інцидент стався під стінами Кабінету міністрів України.

Скріншоти з відео

"Двоє невідомих облили з відер людським калом Сергія Капліна. Каплін - відомий ватник і борець проти декомунізації, на його мітингу сьогодні в тому числі лунали пісні про Леніна. 7 человкик особистої охорони Капліна не допомогли... Сергій Каплін та його "партія соціалістів" фінансуються ватними олігархами Льовочкіним і Курченком", - повідомляється в підписі до відео.

І охорона не врятувала: у Києві під час акції профспілок нардепа облили фекаліями (відео)

Скріншот поста акаунта (facebook.com/vbtsvit)

Капліна облили лайном

Капліна облили лайном Сьогодні, 17 жовтня у Києві під Кабінетом Міністрів України під час акції профспілок двоє невідомих облили з відер людським калом Сергія Капліна. Каплін відомий ватник і борець проти декомунізації, на його мітингу сьогодні в тому числі лунали пісні про Леніна. 7 чоловкік особистої охорони Капліна не допомогло... Сергій Каплін та його "партія соціалістів" фінансуються ватними олігархами Льовочкіним та Курченком. _______________________________________________ Ппосилання на ВБТ обов'язково! Дивіться Всесвітньо-Броварське Телебачення, а жодного іншого - не дивіться! YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC21sQprK_InyySO3GX7xapA Фейсбук: https://www.facebook.com/vbtsvit/ Вконтакті: https://vk.com/worldbrovar_tv #Всесвітньо_Броварське_телебачення #ВБТ #ефір #Каплін #Каплін

Опубліковано Всесвітньо-Броварське Телебачення Середа, 17 жовтня 2018 р.

Відео: Сергія Капліна облили фекаліями (facebook.com/vbtsvit)

У коментарях користувачі мережі з гумором поставилися до інциденту.

"А яка музика грає, зацініть, друзі", - зазначила Тетяна Черкашина.

Відзначимо, що на фоні грає пісня "Без бою" групи "Океан Ельзи".

"Браво", - здивувався Тарас Хаммер.

Додамо, що сам Сергій Каплін гнівно відреагував на неприємний інцидент. На сторінці в Facebook він заявив, що за провокацією під Кабміном стоять Арсен Аваков та Ілля Ківа.

"На багатотисячну акцію профспілок підіслали аваківського провокатора. Люди забрали в нього телефон із перепискою з організатором нападу. Виявилось, що влаштував його Олексій Середюк( до речі, організатор акцій під ГПУ), заплатив виконавцю 300$ і обіцяв, що проблем з поліцією не буде", - повідомив Каплін.

Він відзначив, що телефон з листуванням виконавця з організатором віддасть лише Генеральному прокуророві.

"Засланець облив людей, які приїхали з усіх кутків України і депутатів багном. Нехай здійсниться прикмета, що це до виконання вимоги профспілок і підвищення мінімальної зарплати", - додав нардеп.

І охорона не врятувала: у Києві під час акції профспілок нардепа облили фекаліями (відео)І охорона не врятувала: у Києві під час акції профспілок нардепа облили фекаліями (відео)

Скріншот поста акаунта (facebook.com/kaplins)

Фото: повідомлення в телефоні (facebook.com/kaplins)

Раніше Styler повідомляв, що на сесії Миколаївської міської ради представники Соціал-національної асамблеї облили екскрементами двох депутатів.

Неприємний інцидент стався у Львові - активісти закидали помідорами учасників мітингу.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: "гладиаторські" бої у Верховній Раді