ua en ru

"за здравіє російських солдатів": у Росії священики влаштували "авіаційний хресний хід"

"за здравіє російських солдатів": у Росії священики влаштували "авіаційний хресний хід" Фото: Авіаційний хресний хід в Росії (gordonua.com)

Учасники повітряного ходи на чолі з митрополитом на висоті 3,5 тис. м молилися за здравіє російських солдатів

Військові священики Центрального військового округу на літаку Ту-123 вперше провели повітряний хресний хід над Челябінської областю. Про це пишуть російські засоби масової інформації.

"В Челябінську проходить збір військового духовенства на базі Челябінського вищого військового авіаційного командного училища штурманів. Нам прийшла ідея провести повітряний хресний хід. На літаку Ту-123 УБЛ перебували понад 30 священнослужителів, яких підтримав своєю присутністю митрополит Челябінський і Златоустівський Никодим", - сказав начальник відділу по роботі з віруючими військовослужбовцями штабу ЦВО Ігор Агафонов.

У свою чергу митрополит Никодим заявив, що священики "осяяли челябінську землю небесним благословенням молитвою з повітря".

На борт священики взяли ікону і мощі святого Георгія Побідоносця, так як він є покровителем військової справи. Сам авіаційний хресний хід тривав близько 2 годин на висоті 3,5 тис. м.

Раніше священик на Київщині привітав Володимира Путіна.