ru ua

Поліція порекомендувала гостям Євробачення 2017 кричати та тікати від агресивних натовпів

Поліція порекомендувала гостям Євробачення 2017 кричати та тікати від агресивних натовпів Фото: Тікати (unsplash.com/Joshua Ness)

Іноземцям розповіли, як поводитися в екстрених ситуаціях

Національна поліція України надала рекомендації іноземцям, які збираються відвідати міжнародний музичний конкурс Євробачення 2017 в Києві. Зокрема, гостям столиці порадили кричати та тікати в разі небезпеки. Відповідні рекомендації опубліковані на сайті Нацполіції.

"Уникайте агресивних натовпів. Якщо не виходить уникнути такого контакту, будь ласка, не показуйте, що вам страшно, мінімізуйте спілкування, будьте ввічливими та не реагуйте на провокації. В разі небезпеки, не вагаючись, кричіть і тікайте", - сказано у зверненні правоохоронних органів.

Також туристам порекомендували не пити з незнайомцями.

Крім цього, поліція дала безліч справді корисних порад і даних про те, які права є у гостей України згідно з нашим законодавством. Також іноземцям розповіли основні повноваження української поліції.

Варто відзначити, що в доповіді Всесвітнього економічного форуму Україна посіла десяте місце в списку найнебезпечніших країн світу, тобто 127 місце у рейтингу по безпеці країн.

До речі, поліція просить КМДА обмежити продаж алкоголю у Києві на час Євробачення.