ua en ru

Суддя, якого піймали на хабарі, прикинувся хворим і втік від журналістів

Суддя, якого піймали на хабарі, прикинувся хворим і втік від журналістів Фото: Суддя тікає від журналістів

Київський суддя попався на хабарі в розмірі $5 тис.

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Ігор Петрик був спійманий Спеціальною антикорупційною прокуратурою та СБУ з грошима в мантії. Чиновник відмовився коментувати ситуацію, і замість розмови з журналістами Петрик втік від них.

Про це йдеться у сюжеті програми "Наші Гроші".

Посеред вулиці суддя відштовхнув кореспондента та оператора, після чого в швидкому темпі втік, незважаючи на те, що, за його словами, лікується від "важкої хвороби".

Суддя Петрик був затриманий в грудні 2016 року після одержання хабара в розмірі 5 тисяч доларів.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підкреслив, що гроші були знайдені в спеціально зробленому кишені суддівської мантії.

Коли на засіданні Вищої ради юстиції розглядалося питання про відсторонення Ігоря Петрика від правосуддя, суддя спихував провину на свого помічника.

"Все, що тут сказано прокурором, може бути закинуте в город не мій, а мого помічника. Він кудись дзвонив, кудись ходив, в чомусь-там брав участь. Я в цьому не задіяний і не маю ніякого відношення", - переконував Петрик членів ВРЮ.

Однак Холодницький підкреслив, що гроші були вилучені безпосередньо у судді, а не помічників, "не у прибиральників, або в домашніх улюбленців".

Журналісти звернулися до судді за коментарем щодо ролі помічника та появи грошей у його власній мантії. У цей момент Ігор Петрик і почав бігти.

До речі, суддя Господарського суду Києва затримано на хабарі у 16 тис. доларів.