ru ua

"Батьківщина бачить": Вася Ложкін потролив російське ТБ роликами-заставками для програм

"Батьківщина бачить": Вася Ложкін потролив російське ТБ роликами-заставками для програм Фото: Заставка одного з анонсів (vasya-lozhkin.ru)

Анонсувати програми одного з російських телеканалів будуть рудий кіт, бабуся і "суровий мужик"

Відомий російський художник Вася Ложкін (Олексій Куделін) намалював незвичайні анімаційні заставки для найпопулярніших програм телеканалу РЕН ТВ.

Так, Вася Ложкін створив сім анімаційних роликів, присвячених проектам каналу. Це "Новини", кіно, програми "Військова таємниця" і "Територія помилок", музичне шоу "Сіль", концерти Михайла Задоронова і програма "Звана вечеря".

"Картинки мої неоднозначні. У когось вони викликають дику радість, а у когось, навпаки, відторгнення. Мої картини знають ті, хто сидить в інтернеті, в Facebook, а для тих, хто дивиться телевізор - це буде в новинку. Невідомо, як вони на них відреагують. Але я сподіваюся, що їм сподобається", - розповів Вася Ложкін.

Цікаво, що всіх персонажів озвучив відомий шоумен Тимур Родрігез.

"Найвеселішою, з точки зору різних звуків, вийшла бабуся. Але кіт був мені цікавішим від усіх, тому що він не міг говорити нічого, крім "мяу". Бабуся постійно перебувала в діалозі з "дідом" чи котом, а ось кіт висловлював свої емоції за допомогою "нявкання", - зазначив Тимур.