ru ua

В Росії випустили календар про користь смертної кари

В Росії випустили календар про користь смертної кари В Росії випустили календар про користь смертної кари (Колаж РБК-Україна)

Росіянам нагадали про "вищу міру соціальної справедливості"

У Росії тюремні наглядачі випустили календар про види страти під назвою "Вища міра соціальної справедливості" (так в СРСР іменувалася смертна кара - Прим. ред.). Про це повідомляє видання "Секрет фирмы" з посиланням на заступника керівника УФАС по Санкт-Петербургу Петра Яковлєва.

Як видно на знімках, кожен місяць календаря розповідає про якоий-небудь вид смертної кари: злочинця можна розіп'яти, побити камінням, посадити на палю, відрубати голову різними способами тощо.

Крім того, на сторінці є інформація про методи здійснення цієї страти, де вона найчастіше застосовувалася, а також цікаві відомості та історії, пов'язані з цим видом покарання. Наприклад, сказано, що "у біблійному одкровенні Іоанна Богослова обезголовлення названо методом страти християнських мучеників епохи великих гонінь".

altaltaltaltaltalt

Фото: Календар "Вища міра соціальної справедливості" (daily.afisha.ru)

Також календар супроводжують жарти про страту, такі як: "Кращий засіб від лупи - гільйотина", "У свободи багаті традиції, а починалося все з розп'ять", "Смертна кара була б набагато ефективнішим засобом боротьби зі злочинністю, якщо б вона застосовувалася до злочину" та інші.

До речі, Сергій Шнуров передбачив розпад російської "імперії".